• Pohled Lednice

  Lázeňská zóna Lednice

 • IMAG0696_new.jpg

  Hvězdárna Brno

 • IMAG0190_new2.jpg

  Hala Jedovnice

 • bosk_new.jpg

  Viladomy Boskovice

Historie firmy:

Naše firma byla založena v květnu r. 2002 po rozpadu firmy Ekoingstav Brno a.s., dříve Ingstav Brno, závod 04 Montáže s tradicí výroby a montáží ocelových konstrukcí a jejich zateplení od r. 1981.V těchto produktech dále pokračujeme včetně rozšíření o zámečnickou výrobu (ocelová schodiště, zábradlí, vrata, dveře, okna). Ocelové konstrukce jsme rozšířili o rekonstrukce a repase starých hal RDJ Jeseník a Mostárna Hustopeče. K těmto halám, případně jejich úpravám zajistíme i statické výpočty úprav těchto hal.

Dále provádíme výrobu a montáže atypických hal včetně výrobních dokumentací na základě Vašich prováděcích projektů nebo projektů pro stavební povolení.Ocelové konstrukce: výroba a montáže vč. zajištění výrobních dokumentací, popřípadě zajištění PD Od roku 2007 užíváme provozovnu na ulici Komenského 499 v Židlochovicích, kterou jsme v roce 2008 zakoupili.

Zámečnická výroba: schodiště, rámy, zábradlí, ocelová vrata, dveře, okna, pojízdné brány, přístřešky...Zateplení, opláštění:-montáže a dodávky zateplovacích panelů polyuretanových (PUR), minerálních-typu: (Kingspan, Trimo, Ruukki, Izopan, Brollo atp.) -skládaných pláštů z "C" profilů, tepelných izolací a TR plechů ve vybraných standartních barvách RAL-kompletní dodávky nosných prvků pro zateplení vč. VD tj. výměny oken, vrat, dveří, vzduchotechnik